Jei turite .stl formato 3D modelį, preliminarią kainą galite sužinoti žemiau esančioje skaičiuoklėje:

3D Spausdinimo kaina

3D spausdinimo kainos yra labai įvairios ir priklauso nuo daugelio faktorių. Svarbiausiai kainą lemia sunaudoto plastiko kiekis. Tačiau taip pat įtaką gali turėti ir kiti veiksniai, tokie kaip spausdinimo terminas, produktų kiekis ir dydis, jų formos sudėtingumas, spausdinimo rezoliucija ir galimi papildomi darbai. Kadangi kiekvienas 3D spausdinimo produktas yra unikalus ir skiriasi nuo kitų, kainos nustatomos atskirai ir individualiai vertinant kiekvieną užsakymą. Todėl, norint sužinoti tikslų 3D spausdinimo kainą, būtina pateikti visą reikiamą informaciją apie norimą produktą.

Kuomet iš kliento yra gaunamas kompiuterinis 3D modelis, jis yra išanalizuojamas ir patikrinamas ar jame nėra modeliavimo, ar kitokių klaidų, dėl kurių produktas galėtų neatsispausdinti. Gavus duomenis apie trimatį modelį yra parenkamas kainos tarifas 1 gramui, pagal kurį yra nustatoma produkto spausdinimo kaina. Kiek gramų plastiko reikės pagaminti produktui tiksliai apskaičiuoja 3D spausdintuvo operacinė programa į ją įkėlus produkto 3D modelį. Spausdinimo kaina pas mus svyruoja nuo €0.30 iki €0.35 už vieną gramą, priklausomai nuo užsakymo sudėtingumo.

Galutinio produkto svoris kartais nesutampa, su operacinės sistemos skaičiavimais, dėl to jog po spausdinimo, rankiniu būdu nuo gaminio yra pašalinami palaikomieji sluoksniai (support) , kurie atsakingi jog spausdintuvas galėtu atspausdinti ore kabančias dalis, taip pat pašalinamas plaustas (raft) kuris atsakingas už prikibimą prie pagrindo. Jeigu yra pageidavimas iš kliento pasiimti visas atliekas kurios lieka nuo gaminio jas atiduodame. 3D spausdintuvo operacinė sistema leidžia pasirinkti ir kitokį vidaus užpildymą, nekoreguojant pačio 3D modelio.

Pasirinkimo variantai būtų tokie:
  • mažas korėtumas;

  • vidutinis korėtumas;

  • didelis korėtumas.

Kuo korėtumas didesnis, tuo mažiau žaliavos bus sunaudojama, ir tuo galutinė produkto kaina bus mažesnė.

Didesniems užsakymams taikomos tokios nuolaidos:
  • Nuo €30 iki €50 - 5%;

  • Nuo €50 iki €100 - 10%

  • Nuo €100 iki €400 - 15%

  • Nuo €400 iki €900 - 20%

  • Didesniems užsakymams nuolaidos derinamos asmeniškai.