3D spausdinimo paslaugos

Mūsų įmonė teikia aukštos kokybės 3D spausdinimo paslaugas. Naudodami pažangią technologiją ir profesionalų įgūdžius, mes galime pagaminti įvairius 3D objektus, pradedant prototipais ir baigiant gaminiais. Pasitikėkite mūsų patirtimi ir su mumis įgyvendinkite savo kūrybines idėjas 3D pasaulyje

3D Spausdinimas - tai procesas, kurio metu trimatis brėžinys yra paverčiamas realiu objektu. 3D spausdinimas ypač patrauklus, materializuojant sudėtingos geometrijos produktus, nes skirtingai nuo frezavimo suteikia neribotą modelio geometrinio sudėtingumo laisvę. Sudėtingi konstrukciniai mazgai, kurie anksčiau būdavo gaminami frezavimo būdu ir surenkami iš kelių dešimčių detalių, naudojant 3D spausdinimo technologijas, gali būti pagaminti viename gabale ar surenkami iš 2-3 atskirai atspausdintų detalių. 3D spausdinimas taip pat padeda ženkliai sumažinti konstrukcijų svorį, nes leidžia optimizuoti topologiją, ir realizuoti tokias detalių konstrukcijas, kurių neįmanoma išgauti, naudojant tradicines formavimo technologijas. Spausdiname iš įvairių spalvų PETG, ABS, PLA ir kitų plastikų.

Pagrindinis šios technologijos skirtumas nuo tradicinių plastiko gaminių gamybos technologijų – gaminiai gaminami ne pašalinant medžiagą nuo pradinio ruošinio tūrio, bet nuosekliai auginant spausdinamo objekto sluoksnius pagal CAD sistemos sukurtą 3D modelį. Šios technologijos dar gali būti vadinamos laisvas kieto kūno formos modeliavimas (solid free-form manufacturing) ar sluoksniuota gamyba (layered manufacturing). 3D spausdinimo pagalba galima greitai įkūnyti konstruktoriaus sukurtą trimatį modelį į realų objektą.